Stowarzyszenie Osiedlowe "PODLAS"

O NAS

Stowarzyszenie Podlas działa od wielu lat w niewielkiej dzielnicy Podlas miasta Myszkowa w woj. śląskim. Jego celem jest integracja mieszkańców dzielnicy oraz stworzenie dla nich atrakcyjnego terenu rekreacyjnego. Dzięki wspólnej pracy udało się wybudować scenę, pomost, altanę, plac zabaw, siłownię na wolnym powietrzu, a także zorganizować wiele imprez kulturalnych, rozrywkowych i sportowych (w tym Otyliadę – promocję pływania z udziałem Otylii Jędrzejczak).

DZIAŁANIA Z 1% PODATKU

1% jest zbierany przez Stowarzyszenie Podlas, wraz z Centrum Rozwoju Lokalnego, na rozbudowę placu zabaw oraz budowę toru do rekreacyjno-sportowej jazdy rowerem. Obie inwestycje posłużą lokalnej społeczności, w tym dzieciom i młodzieży, do atrakcyjnego i aktywnego spędzania wolnego czasu. Dzięki środkom zebranym wśród mieszkańców wykonano już wiele prac przy tych obiektach, ale do sfinalizowania całości brakuje jeszcze sporej kwoty. 

KRS 0000 332 814

a) wypełnij tradycyjny formularz PIT (druki do pobrania tutaj) – wpisz nr KRS 0000 332 814 oraz cel szczegółowy "PODLAS";

lub

b) rozlicz się online, za pomocą poniższego programu z wprowadzonym nr KRS i celem szczegółowym;

lub

c)  pobierz poniższy program PIT z wprowadzonym nr KRS i wpisz cel szczegółowy "PODLAS"

Więcej organizacji