Fundacja Pomocy Zwierzętom "Do Serca Przytul Psa"

O NAS

Schronisko dla Zwierząt w Zawierciu powstało w 2015 roku i od tego czasu jest tymczasowym schronieniem dla ponad 600 psów i 100 kotów rocznie. Dokładamy wiele starań aby skrzywdzone przez los zwierzęta uzyskały u nas pomoc zarówno weterynaryjną jak i dobra opiekę i schronienie.

W Schronisku prężnie działa wolontariat, który liczy aż 50 zaangażowanych w los bezdomnych zwierząt osób. Do dyspozycji naszych podopiecznych jest budynek z pokojami przystosowanym dla zwierząt chorych, szczeniaków , kotów oraz zwierząt po zabiegach. Schronisko wyposażone jest w 60 dużych kojcy o wymiarach 12m2 w których znajdują się ocieplane budy. Na terenie Schroniska jest również duży wybieg wraz z polanką edukacyjną dla naszych podopiecznych.

Dzięki 1% przekazanemu na rzecz naszego Schronisko możemy pomagać bezdomnym zwierzątom jeszcze lepiej. W tym roku powstaje dzięki zebranemu 1 % " Staruszkowo" czyli miejsce gdzie najstarsi podopieczni znajdą ciszę i spokój.

Jeżeli chcesz wesprzeć naszą organizację

KRS 0000 332 814

a) wypełnij tradycyjny formularz PIT (druki do pobrania tutaj) – wpisz nr KRS 0000 332 814 oraz cel szczegółowy "SCHRONISKO W ZAWIERCIU";

lub

b) rozlicz się online, za pomocą poniższego programu z wprowadzonym nr KRS i celem szczegółowym;

lub

c)  pobierz poniższy program PIT z wprowadzonym nr KRS i wpisz cel szczegółowy "SCHRONISKO W ZAWIERCIU"

 

Więcej organizacji