Fundacja Pomocy Zwierzętom "Do Serca Przytul Psa"

Schronisko dla Zwierząt w Zawierciu powstało w 2015 roku i od tego czasu jest tymczasowym schronieniem dla ponad 600 psów i 100 kotów rocznie. Dokładamy wiele starań aby skrzywdzone przez los zwierzęta uzyskały u nas pomoc zarówno weterynaryjną jak i dobrą opiekę i schronienie.

W Schronisku prężnie działa wolontariat, który liczy aż 50 zaangażowanych w los bezdomnych zwierząt osób. Do dyspozycji naszych podopiecznych jest budynek z pokojami przystosowanymi dla zwierząt chorych, szczeniaków , kotów oraz zwierząt po zabiegach. Schronisko wyposażone jest w 60 dużych kojcy o wymiarach 12m2 w których znajdują się ocieplane budy. Na terenie Schroniska jest również duży wybieg wraz z polanką edukacyjną dla naszych podopiecznych. w 2018 i 2019  powstał kompleks trzech wybiegów " Staruszkowo" "Szczeniaczkowo" i jeden wybieg dla małych psiaków. Powstała również kociarnia z wolierą oraz Groomernia ( miejsce do kąpania psów)- projekty zostały sfinansowane z 1%.

Dzięki 1% przekazanemu na rzecz naszego Schronisko możemy pomagać bezdomnym zwierzętom jeszcze lepiej.

  • Planujemy w kolejnych latach szereg kolejnych projektów ;
  • Dzikuskowo- 2 wybiegi
  • Szpitalik
  • Ogrzewane Szczeniaczkowo wraz z wybiegiem.

Jeżeli chcesz wesprzeć nasze działania przekaż Swój 1% podatku i pomóż Zawierciańskim bezdomniakom

 0000 332 814

a) wypełnij tradycyjny formularz PIT (druki do pobrania tutaj) – wpisz nr KRS 0000 332 814 oraz cel szczegółowy "SCHRONISKO W ZAWIERCIU";

lub

b) rozlicz się online, za pomocą poniższego programu z wprowadzonym nr KRS i celem szczegółowym;

lub

c)  pobierz poniższy program PIT z wprowadzonym nr KRS i wpisz cel szczegółowy "SCHRONISKO W ZAWIERCIU"

 

Więcej organizacji