Cicha Strona Miasta TV (CSM TV)

Witaj!

CichaStronaMiastaTV to miejsce do którego trafia artysta, niezależny, pełen energii do działania, a my pomagamy przedostać się dalej i dalej za pomocą transmisji internetowych. #CSMTv wspiera ludzi z pasją do muzyki, sportu, motoryzacji CSMTv to E-koncert, E-festiwale, Ezawody sportowe. Na kącie mamy już wiele zrealizowanych transmisji które osiągają od kilku do kilkudziesieciu tysięcy wyświetleń. Mamy już w naszym gronie ponad 3,6tyś obserwatorów wspierających nas własną obecnością na naszym kanale na Facebooku. Na naszym profilu możecie zobaczyć e-koncerty zespołów Habakuk, Experimental, Hira i wiele innych. Możecie również obejrzeć transmisje z najwiekszego festiwalu muzyki jamajskiej w Polsce jakim jest Ostróda Reggae Festival. Obecni byliśmy również podczas Tyrnieju Tańca Towarzyskiego prowadzonego przez Panią Iwonę Pawlowicz. CSM Tv to również cykliczny festiwal muzyki elektronicznej z transmisjami z naszego (już niestety byłego ) studia gdzie co piątek zapraszalismy Dj'i oraz producentów muzyki Techno takich jak np: Siasia, Hellboy, Insomnia I-Rec i wielu innych których możecie zobaczyć i posłuchać w zakładkach filmy-na żywo- dj'e.

CSM TV to również wiele transmisji z wydarzeń sportowych takich jak mecze piłki nożnej, turnieje tenisa stołowego, turniej sztuk walki No-Gi. 

CSM Tv to również akcje wspierające zbiórki pieniędzy dla chorych dzieci. Mało o tym piszemy ponieważ nie chcemy żeby ktoś pomyślał że budujemy sobie na tym sztuczny PR. Pomagamy...bezinteresowne!!! ;) 

To wszystko staramy się realizować, własnym sumptem zdobywamy budżety oraz wiedzę aby rozwijać jakość naszych relacji. To wszystko możemy osiągnąć 5 razy szybciej i być w wielu innych miejscach przekazując Wam relację za pośrednictwem transmisji NA ŻYWO, niezależnie, wspierając artustów, pasjonatów i potrzebujących. Wystarczy że ofiarujesz nam 1% który i tak oddajesz. Oddaj go artystą, kulturze, pasji...bo tak właśnie działamy ;) Sprawdź nas na:

 Owieć naszego Fcebooka - Cicha Strona MiastaTV

KRS 0000 332 814

a) wypełnij tradycyjny formularz PIT (druki do pobrania tutaj) – wpisz nr KRS 0000 332 814 oraz cel szczegółowy "CSM TV​";

lub

b) rozlicz się online, za pomocą poniższego programu z wprowadzonym nr KRS i celem szczegółowym;

lub

c)  pobierz poniższy program PIT z wprowadzonym nr KRS i wpisz cel szczegółowy "CSM TV​"

Więcej organizacji